خانه / درباره ما

درباره ما

شرکت ونزو توسط جمعی پنج نفره کار خود را آغاز کرد؛امروز، ونزو شرکتی مسلط بر بازار ایران در کسب و کارهای بزرگ، متوسط و کوچک میباشد.شرکت  با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق عرضه خدمات و محصولات با کیفیت در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه ۷ ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی واردات و عرضه محصولات مورد نیاز بازار، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است. این شرکت بازرگانی در زمینه واردات اقلام صنعتی و تولیدی و بصورت تخصصی فعال در حوزه تامین قطعات خودروهای داخلی و خارجی است.ونزو با تضمین کیفیت و اصالت کالا و خدمات،پوشش سراسری،کادر مجرب و تنوع محصولاتش همواره در جهت کسب رضایت مشتریان کوشا بوده و پذیرای انتقادات و پشنهادات شما در جهت هرچه بهتر شدن این خدمات است.در سال‌های اخیر، ونزو توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.

 

ارزش‌ها

برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما ونزو، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.

ممتاز بودن

می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز ونزو، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و تضمین کیفیت کالا و خدمات است.

ارزش‌آفرینی

هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست، تا مشتریان به سازمان‌‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند. شیوه‌ی کار ما ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی برای آنان است.

مسئولیت‌پذیری

آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، منتقد، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد.

وفای به تعهدات

به تعهدات خود در برابر مشتریان و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

کار تیمی

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز ونزو است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.

 

قدردان اعتماد شما هستیم